İzmir Dershane Fiyatları

İzmir dershane bakımından oldukça zengin illerimiz arasındadır. Büyükşehir olması sebebiyle de sadece Izmir’den değil diğer illerden de öğrencilere sahiptir. Özellikle küçük yerlerde yaşayan öğrenciler daha iyi imkanlar ile okumak ve hedefine ulaşıp daha iyi yerlerde olmak istediği için böyle büyükşehirleri tercih ediyor. Velilerde çocuklarının yaşam şartlarını daha iyi kılması adına uzaklara göndermeyi göze alıyor. Üstelik günümüzde neredeyse dershaneye gitmeyen öğrenci kalmadığı için ve dershaneye gitmeden başarılı olunmaz gibi bir düşünce tarzı oluştuğu için mecburiyetten velilerde çocuklarını gönderiyor. Kimi veli için hiçbir sıkıntı oluşmaz iken kimi veli için maddi açıdan büyük sıkıntılara sebep olabiliyor.

İzmir Dershane Fiyatları eskiye nazaran baya bir arttı. Özellikle birkaç sene evvel özelleşmesi nedeniyle dershaneler özel okul formatına döndü ve fiyatlarını da ona göre düzenledi. Velilerden çok tepki toplasa da artık günümüzde kabullenme dönemine girilmiş durumda. Bazı dershanelerin de kapanması sebebiyle veliler artık daha bir ince eleyip sık dokur oldu. İzmir Dershane Fiyatları etkili olsa da kendi bünyelerindeki işleyiş biçimleri, öğrencilere sunduğu imkanlar, öğretmenler vs. birçok kritere de dikkat ediyorlar. İzmir Konak’ta bulunan No10 Dershanemizde alanında seçkin kişilerden oluşan öğretmen kadromuz bulunmaktadır. Öğretmenlerimizin iyi eğitim almış, kendini kanıtlamış ve uzman olması dikkat ettiğimiz birincil husustur. Eğitimli öğretmen demek eğitimli nesiller demektir. Dershanemizde öğrencilerimize az kişilik sınıflarda ders vermekteyiz. Hiçbir bilgiyi atlamadan gereken herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatan öğretmenlerimiz ile geçen derslerden sonra yine de bazı bilgiler dikkat dağınıklığı gibi nedenlerden dolayı eksik kalmış olabilir. Bu eksikliğin giderilmesi için etüt sistemimiz bulunmaktadır. Öğrenciler istedikleri öğretmenlerinden etüt alabilirler. Öğretmenlerimiz seve seve ilgilenecektir. Etütte öğrencinin isteğine göre konu anlatımı veya soru çözümü yapılır. Her şekilde de öğrencinin eksikleri giderilmeye çalışılır. Tabi bundan sonra da sürekli çalışma ve soru çözümü ile bilgiler kalıcı hale getirilmelidir.

İzmir Dershane Fiyatlarımızı etkileyen bir diğer faktör kurumumuzda öğrencilere Koçluk ve rehberlik servisimizin olmasıdır. Bu serviste görevli öğretmenlerimiz güler yüzlü, sevecen, insan ilişkilerine önem veren, yardımlaşmayı bilen kişilerdir. Ayrıca branşlarında eğitimli, deneyimli ve uzmanlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50