Hakkımızda

Dershanemiz uzun yıllardan beri hizmet vermekte ve birçok öğrencinin başarıya ulaşmasında yol gösterici olmuştur. Günümüzde birçok dershane var. Fakat amacını tam manasıyla yerine getirmek için uğraşan az sayıdadır. Dershane dediğiniz eğitim kurumu öğrencisinin başarması için bütün sınırları zorlayan, hem öğrenciyi hem de velileri memnun etmek için çabalayan bir kurum olmalıdır. no10 Dershanesi Hakkımızda pek çok kişi iyi veya kötü yorum yapmaktadır. Fakat en doğru bilgileri yine bizim öğrencilerimiz ve velilerimiz verecektir. Dershanemiz hiçbir zaman eğitimi araç olarak kullanmadı. Aksine eğitime gönlünü vermiş öğretmenlerimiz ile senelerdir kurumumuzu ayakta tutmakta ve birçok öğrencimiz de hayallerine kavuşturmuş bulunmaktayız.

Öğrencilerimize her daim güler yüzlü, samimimi, içten ve aile ortamı sıcaklığında yaklaştık fakat disiplini ve özveriyi de elden bırakmadan Öğrencilerimize de empoze etmeye çalışmaktayız. No10 Dershanesi ailelerin en değerli varlıkları olan çocuklarını bizim kurumumuza gönderen velileri de memnun etmek, çocuklarını arzu ettiği gibi başarılara imza atmasına basamak olmak için çalışmaktayız. Eğitim ne kaliteli olursa başarı o kadar kolay elde edilir düşüncesi ile başarıyı ve verimi artırmak adına sınırlarımızı az kişilik kapasiteli olarak tasarladık. Böylece her öğrenci derste aktif olabilecektir. Günümüzde sürekli değişen eğitim sistemi öğrencilere başarılı olmanın kolaylıklarını göstermese de biz dershanemizde öğrencilerimize bireysel olarak üstlerine düşen görevleri bilip yerine getirmelerini öngörüyoruz. Bunun içinde çalışma prensibi elde etmelerini sağlıyoruz. Kurumumuzda rehberlik ve koçluk sistemimiz sayesinde her bir öğrenci için özel olarak hazırlanan çalışma programları sayesinde öğrenciler disiplinli ve düzenli  çalışma alışkanlığı elde etmiş oluyor. Bunu da hayatlarının her alanında kullanabilecekleri şekilde tasarlıyoruz.

Öğrencilerimizin kendilerine olan güvenlerini ortaya çıkarıp yeteneklerinin farkına varmalarını sağlıyoruz. Her dershanede olduğu gibi bizim de kurumumuzda kurallarımız vardır. Ve bu kurallara baskı ile değil sevgi çerçevesinde uyulması için çalışıyoruz. No10 Dershanesi Hakkımızda bilgi edinmek için kurumumuza gelen velilerimizi en iyi şekilde ağırlamak bizim görevimizdir. Alanında seçkin öğretmenlerimiz de dersler ve işleyiş hakkında velilerimize bilgiler vererek onları aydınlatır. Öğretmenlerimiz öğrencilerimize tamamen müfredat ile ilgili konuları anlatır ve soru çözümleri yapılır. Bu derslerden sonra da bol bol tekrar yapılması ve bol bol soru çözümü yapılması gerektiğini öğretiyoruz. Yani her şeyden önce öğrenmeyi öğretiyoruz öğrencilerimize. Ondan sonra başarı kendiliğinden gelecektir zaten.

Call Now Button0 232 445 00 50