İzmir Etüt Merkezleri

İzmir etüt merkezleri öğrencilerin Yks, Lys, Mys gibi merkezi sınavlarının yanı sıra okul derslerine yardımcı olunması için hizmet vermektedir. Okula giden tüm öğrencilerin ve sınava hazırlanan bireylerin etüt almaya ihtiyaçları vardır. Öğrenciler için hafta içi ve hafta sonu gruplarıyla uygun bir sistemde etüt hizmeti verilmektedir. Etüt merkezinde  öğrenciler için uygun programlar ayarlanmaktadır. Öğrencilerin sınıf seviyelerine uygun gruplar oluşturulmaktadır. Etüt merkezinde 5-6 kişilik sınıflarda öğrencilere etüt imkanı sağlanmaktadır. Her öğrenci için istediği program uygulanmaktadır. Öğrenciler için oluşturulan küçük gruplarla öğrencinin ihtiyaç duyduğu programlar oluşturulmaktadır. Bazı öğrenciler için soru çözümleri, bazı öğrenciler için konu anlatımları, bazı öğrenciler için ise ödevlerine yardımcı olunmaktadır. Öğrencinin gereksinimleri doğrultusunda planlar hazırlanmaktadır.

İzmir etüt merkezleri öğrencilere uzman ve deneyimli öğretmenler sayesinde güzel bir program oluşturulmaktadır. Öğrencilerin tamamının istek, ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır. Hazırlanan programlar doğrultusunda öğrenciler için uygun saatlerde uygun bir etüt hizmeti verilmektedir. Etüt merkezinden tüm öğrenciler faydalanmakta ve her öğrenci için uygun programlar ayarlanmaktadır. İlkokul öğrencileri için genelde okul derslerine yardımcı olunacak bir etüt programı ayarlanmaktadır. Öğrenciler etüt merkezinde ödevlerini yapabilmektedirler. Anlamadıkları eksik oldukları konularla ilgili ders anlatımları yapılmaktadır. Konu anlatımları tamamlandıktan sonra konu sonu taramalar yapılmaktadır. Öğrencilere bol sorular çözdürülmektedir. Böylece öğrencinin anlamadığı konu kalmaz. Bol soru çözümleri sayesinde konular iyice pekişir.

İzmir etüt mekezleri İzmir merkezdeki eğitime başlamıştır. Şu anda hemen hemen İzmir’in tüm ilçelerinde şubeleri mevcuttur. İzmir’de etüt merkezi denildiğinde ilk akla gelen kurumların başında gelmektedir. Eğitimde mükemmeliyet ve kalite odaklı olması öncelikle tercih edilen yerlerin başında yer almasını sağlamaktadır. Öğrencilere etüt merkezinde öğrenim kademesine gör uygun bir sınıfta küçük gruplar halinde etüt almaktadırlar. Öğrenciler için tüm kolaylığı sağlayan kurum onlar için öğrenci takip sistemini kullanmaktadır. Öğrenciler kendilerine ait panelde gerekli olan tüm bilgilere ulaşabilmektedirler. Öğrencilerin tüm bilgileri, ders notları, sınav sonuçları, öğretmen yorumları ve görüşleri, öğrenci kişisel bilgileri, raporları, güncel ders programı sistemde yer almaktadır. Testlerde yaptıkları, sınav sonuçları her şey sistemde olduğu için öğrencilerin ilerleme kaydedip kaydetmediği gelişim durumu sistemde sayısal verilerle kaydedilmektedir.

İzmir Etüt Merkezleri” için bir yorum

  • Mart 24, 2019 tarihinde, saat 2:18 pm
    Permalink

    takip edilmesi gereken bir site!

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50