TYT – YKS – Yaz Kampı İzmir

Yaz Kampı

TYT – YKS – LGS Yaz Kampı İzmir

Birkaç hafta süren, öğrencileri tempolu bir şekilde çalıştıran, konu anlatımı ve bol bol soru çözümü yapılan, birebir veya grup şeklinde çalışma ortamları olan Yaz Kampına her yaştan her gruptan öğrencilerin katılımı mümkündür. İzmir Yaz Kampı seçenekleri burada!

Sadece sınava hazırlanan öğrenciler katılır diye bir kaide yok. Tempolu ders çalışmaya alışmak isteyen, farklı arkadaşlıklar kurmak ve sosyal aktivitelere katılmak isteyen her öğrenciye hak tanınmaktadır.

Özellikle sınava hazırlık aşamasında bulunan öğrencilerimizin katılımını sağlamaktayız ki bol bol soru çözme imkanları olsun. Kamplara katılan branş öğretmenler eğitimli ve deneyimli oldukları için rahatlıkla bilgilerini öğrencilere aktaracaktır.

Yaz Kampı Programı

Öğrenciler için kampın her gününe ayrı ayrı program hazırlanır. Sabahtan akşama kadar ders çalışma şeklinden ziyade öğrencileri çok fazla sıkmadan, bunaltmadan dersin yanı sıra sosyal aktiviteler de yapılmaktadır. Bu sosyal aktiviteler biraz olsun sınavdan derslerden uzaklaşarak deşarj olmalarını, stres ve kaygının da azalmasını sağlar. Tekrar ders çalışmaya başladıklarında dinlenmiş bir beyinle hazır olurlar.

Yaz Kampında öğrencilere dershaneler TYT-YKS-LGS ‘ye yönelik hazırlık yapılır. Her dönem değişmiş olan sınav sistemine göre uygulamalar güncellenir, en son sisteme yönelim eğitim programları tekrar hazırlanır.

Sınava hazırlanan öğrencilere dershanelerin yaptığı kamplarda sürekli deneme sınavları uygulanarak öğrencileri sınav ortamı ve sınav psikolojisine hazırlama amaçlanmaktadır.

Dershaneler, Yaz Kampına katılan öğrencilere ayrıca disiplinli düzenli çalışma programları hazırlayarak hayatlarının her alanında o şekilde olmalarını sağlamaya çalışmaktadırlar.

Kamplar başlamadan önce hem öğrenciler hem de veliler ile tek tek branş öğretmenlerinin de katılımıyla bilgilendirme seminerleri verilmektedir. Böylece öğrencilerin ne ile karşılaşacakları, nasıl bir çalışma programı izleneceği ile bilgi verilip, velilere ise çocuklarının güvenliğinin teminatı sağlanmaktadır.

Yaz Kampı uygulayan İzmir dershane ve etüt merkezleri hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için form doldurabilir, sorularınıza donanımlı akademik personellerden birebir destek alabilirsiniz.

0 552 235 00 50