Konak Etüt Merkezleri

Konak etüt merkezleri arasında İzmir Konak merkezde yılların deneyimine sahip öncü kuruluş eğitim alanında öncü bir kuruluştur. Eğitimli gençler ülkemizin gelişmişliğini artıracağı için eğitime büyük önem verilmektedir. Eğitimli gençler ülkemizin geleceği için çok önemlidir. Bizi aydınlık yarınlara ulaştıracak olan bugünün gençleridir. Eğitime yapılan yatırımlar geleceğe yapılmış olmaktadır. Bunun bilincinde olan etüt merkezi öğrenciler için en kaliteli eğitimi vermektedir. Öğretmenlerinin tümü alanına hakim ve deneyimlidir. Kendilerini sürekli geliştirip, yenileyen, gündemdeki yenilikleri yakından takip eden öğretmenlerimiz kendilerini geliştirmek için seminerlere katılmaktadırlar. Ayrıca yıl içerisinde öğretmenlerimiz için hizmet içi programlar uygulanarak gelişimleri desteklenmektedir.

Konak etüt merkezleri Konak’ta bulunduğu konum, izmir dershane binası ve butik sınıflarıyla eğitimde bir öncüdür. Erken kayıt döneminde öğrenci ve veliler için çok avantajlı fiyatlara kayıt imkanı sağlanmaktadır. Avantajlı fiyatlara kayıt olmak için erken kayıt döneminde kurumu ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca eski öğrencilere de avantajlı fiyatlarla tekrar kayıt oluşturulabilmektedir. Avantajlı fiyatların yanında öğrenci ve veliler için uygun ödeme yöntemleri sunulmaktadır. Öğrencilerin hepsinin hak ettikleri eğitimleri alabilmeleri çok önemlidir. Bu sebeple kurum gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Öğretmen seçimi konusunda hassas olan kurum, etüt merkezinde çalışan tüm öğretmenlerini alanına hakim, alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, kendini geliştiren, alanıyla ilgili seminerleri takip eden, güncel gelişmelere hakim, deneyimli öğretmenler arasından seçmektedir. Deneyimli başarılı öğretmenler mesleki özelliklerine sahip olmanın yanında öğrenciler güler yüzlü, samimi, içten, sabırlı ve anlayışlıdır. Öğrenciler rahat bir ortamda eğitim görmektedirler.

Konak etüt merkezleri öğrenciler için özgün sorulara sahip testler, taramalar, denemeler ve soru bankaları kullanılmaktadır. Tüm kaynakların soruları öğretmenlerimiz tarafından yazılmaktadır. Sadece kurumun öğrencileri için hazırlanan özel sorulardan oluşmaktadır. Bu da öğrencilerin her yerde bulabilecekleri benzer sorulardan kurtarmaktadır. Öğrencilere öncelikle eksik oldukları konularla ilgili anlatımlar yapılmaktadır. konu sonlarında konu sonu tarama soruları çözdürülmektedir. Konu sonu tarama sorularından sonra öğrenciler için testler verilmektedir. Ünite sonlarında öğrencilere izleme testleri verilerek öğrenciler tarafından konunun ne kadar öğrendiği tespit edilir. Başarılı sayılması için %90 başarı hedeflenmektedir. En az %70’lik başarı sağlandığında yeni üniteye geçilmektedir. Anlamayan öğrenciler için ek öğretim hizmetleri verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50