İzmir Butik Dershaneler

İzmir Butik Dershaneleri

Velilerin isteği çocuklarının başarılı olup gelecekte etkin ve üst mevkilerde olmasıdır. Bunun içinde doğru eğitimi veren dershaneden destek almasını sağlamaya çalışırlar. Çocuğunun her zaman başarılı, liderlik ve girişimcilik vasıflarına sahip, çevreye uyumlu ve sosyal birey olmasını istiyorsanız bunun için eğitim veren İzmir ‘deki başarılı butik dershaneler tercih etmelisiniz. Butik dershaneler az kişilik sınıflarda ders işlemekte olan eğitim kurumlarıdır. Bu tarzda eğitim veren kurumlarda sadece o senelik ya da sınava mahsus bir eğitim değil, hayat boyu kullanacakları bir öğrenim tarzı edinmelerini sağlanmaktadır.

İzmir butik dershaneler de sınıflar az kişilik olduğu için özel ders havasında dersler işlenmektedir. Bu tarzdaki yapıya sahip olan dershaneler, öğrenme ve anlama seviyeleri aynı olan öğrencilerin oluşturduğu sınıflardır. Her dershanede olduğu gibi bu dershanelerde de öğrenci eğitim seviyeleri deneme sınavı sonucu ile öğrenilir ve sınıflara yerleştirilir.

İzmir Butik Dershanelerinde Eğitim Yapısı

Alanlarında seçkin, deneyimli, iyi eğitim almış kişilerden oluşan öğretmen kadroları öğrencilerin ek derse ihtiyaç duymasına gerek bırakmayacak şekilde etkili bir ders işlerler. Öğrenciler, doğru ve yerinde bilgiler ile tam bir öğrenme sağlamaya çalışırlar. Derslerde okula yönelik çalışmalar da yapılırken sınava hazırlık aşamasında her soru tipinin de çözümü yapılır. 

İzmir’de yer alan butik dershaneler veliler ile de sürekli iletişim halinde olmaya çalışır ve öğrencilerini sürekli takip altında tutarak gelişimlerini izlerler. Onlara aile danışmanlığı şeklinde seanslar yaparak çocuklarının hayatına nasıl destek olabileceklerini anlatıyoruz. Bunu yapanlar rehberlik ve koçluk servisinde çalışan öğretmenler ve öğrenciler için de özellikle birçok dershane ve etüt merkezinde koçluk hizmeti bulunmaktadır. Öğrencilerimizin hayatlarının her alanı ile alakalı ne sorunları varsa öğrenci koçları özel olarak ilgilenip doğru olan yolu bulurlar. Bahsi geçen öğrenci koçları bu görüşmeler esnasında sadece öğrencinin sıkıntısına çare bulmakla kalmaz onun geri kalan yaşamında da işine yarayacak kazanımlar (özgüven, azim, cesaret vb.) elde etmesine de yardımcı olurlar.

İzmir Butik Dershane tarzında işleyen dershanelerde öğrencilerin kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmeleri için sıcak, huzurlu, samimi ve mutlak güven veren bir yerdir. Bu da profesyonel akademik kadrolarda yer alan tüm öğretmenlerin daima güler yüzlü, sevecen yaklaşımları sayesinde olmaktadır. Öğrencilerin bu rahatlığı bulması velileri de memnun etmektedir. Çocuklarının emin ellerde olduğunu bilip gözleri kapalı dershanelere emanet etmektedirler.

İzmir’de yer alan tüm butik dershaneler hakkında bizlerle iletişime geçerek profesyonel ekiplerden daha fazla bilgi alabilir, form doldurarak ekiplerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Butik Dershaneler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 552 235 00 50