ALİAĞA DERSHANELERİ

Dershaneler, öğrencilerin eğitim hayatlarında başvurdukları kurumlardan bir tanesidir. Öğrenciler dershaneler vasıtasıyla LGS, TYT, AYT vb. sınavlara hazırlanırlar, okul derslerindeki başarılarını arttırırlar. Öğrencilerin başarı sağlayabilmeleri için kendileri için uygun dershaneyi seçmeleri oldukça önemlidir. Günümüzde çok sayıda dershane bulunmaktadır. Sayının çok olması ile birlikte doğru dershaneyi seçmek de zorlaşmaktadır. Karşıyaka no10 Dershanesi öğrencileri ve velileri bu zor durumdan kurtarmaktadır. Başarısını kanıtlamış olan Karşıyaka no10 Dershanesi İzmir’in en kaliteli eğitimi veren dershanesi konumundadır. Kaliteli eğitimi sayesinde Menemen’de bulunan öğrenciler de dershane tercihlerini Karşıyaka no10 Dershanesi’nden yana kullanmaktadır.

Karşıyaka no10 Dershanesi ve Ulaşım

Karşıyaka no10 Dershanesi Karşıyaka Çarşı’da bulunmaktadır. Karşıyaka Çarşı’ya ulaşım oldukça kolaydır. Karşıyaka no10 Dershanesi çeşitli toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ulaşımın kolay olması sayesinde İzmir’in farklı ilçelerinde bulunan öğrenciler de Karşıyaka no10 Dershanesi’ni tercih etmektedir. Kaliteli eğitiminin yanı sıra merkezi konumuyla da öğrencilere avantaj sağlayan Karşıyaka no10 Dershanesi fiyat açısından da oldukça makul seviyededir. Erken kayıt yaptıran öğrenciler için de avantajlar bulunmaktadır.

Öğrencilerin Karşıyaka no10 Dershanesi’ni Tercih Etme Nedenleri

  • Karşıyaka no10 Dershanesi’nde öğrenciler son derece kaliteli öğretmenlerden eğitim alırlar. Eğitim kadrosunda bulunan öğretmenlerin her biri kendi alanlarında oldukça başarılıdırlar.
  • Karşıyaka no10 Dershanesi’nde öğrenciler kendi seviyelerine uygun sınıflarda ders işlerler. Bu sayede her öğrenci kendisine uygun şekilde eğitim almış olur.
  • Düşük mevcutlu sınıflar ile öğrenciler daha rahat bir şekilde ders dinlerler. Öğretmenler öğrenciler ile birebir olarak ilgilenme fırsatı bulurlar.
  • Rehberlik servisinin sağladığı hizmetler ile öğrenciler kaliteli eğitimin yanında farklı konularda da destek alabilme şansı yakalarlar. Sınav stresi gibi konularda rehberlik servisi öğrencilere yardımcı olmaktadır.
  • Karşıyaka no10 Dershanesi’nde belirli zaman aralıkları ile yapılan deneme sınavları ile öğrenciler gerçek sınavlara hazırlanır.
  • Öğrencilerin başarı durumları düzenli olarak takip edilir ve başarılarını daha da artırmaları için yol gösterilir.

Karşıyaka no10 Dershanesi İzmir’de öğrencilerin başarıya ulaşmak için tercih ettiği bir eğitim kurumudur. Hedefine ulaşmak isteyen, başarısına başarı eklemek isteyen bütün öğrenciler Karşıyaka no10 Dershanesi’ne davetlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50