Konak Dershaneleri

Alınan hizmet eğitim hizmeti ise kalite ve mükemmellik olmazsa olmazdır. Ezbere dayanan eski eğitim metotlarından uzak sorgulayan, problem çözen, proje tabanlı eğitim sistemi ile her daim başarıyı yakalamak mümkündür. Dershanemizde uzman eğitimci kadromuz ve idari personelimiz ile modern teknik ve yöntemlerle eğitimde her zaman başarıyı yakalayan kurum olduk. 10 kişilik sınıflarda birebir eğitim vermeyi ilke edinen kurumumuzda yeni sezon kayıtlarımız başlamış olup indirim fırsatlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Konak dershaneleri olarak bizi arayabilir ve eğitimci kadromuzu görme imkanına sahip olabilirsiniz. Merkezimiz İzmir Konak’ta olup ulaşım oldukça kolaydır.

Konak Dershanelerinde Verilen hizmetler nelerdir

Modern teknik ve yöntemlerle verdiğimiz eğitim sisteminde öğrenci problem çözen öğretmen rehber kişidir. 10 kişilik sınıflarda birebir ilgilenme ve öğrenciye destek olarak öğrencinin motivasyonun ve bireyselliğini koruyoruz. Ders dışında öğrencilerin takıldığı konularda etüt sağlama imkanı vardır ve öğrenci her takıldığı konuda öğretmenini arayarak yardım isteyebilir. Tam ve etkin öğrenme ile kalıcı öğrenme sağlıyoruz. Ayrıca sınıflarda işbirliği ile grup çalışması yaparak öğrencinin grup çalışmasında etkin rol oynamasını sağlamış oluyoruz. Bol soru çözümü ile öğretilen konuların daha kalıcı olmasını ve soru kalıplarını öğretmiş oluyoruz. Sosyal aktiviteler ile öğrencilerimize ders aralarında nefes alama imkanı sağlıyoruz.

Rehberlik ve danışmanlık hizmeti Konak Dershanelerinde

Ders çalışmak oldukça stresli ve yorucu bir iştir. Bu uzun maratonda öğrencilere destek olmak olmazsa olmazımızdır. Konak dershaneleri olarak psikolojik danışmanımız ve rehber öğretmenimiz öğrencilerin psikolojik sorunları ve sıkıntıları ile birebir ilgilenmektedir. Öğrenci, ebeveyn ve öğretmen ile ayrı ayrı görüşülerek bilgi alınmakta ve işbirliği yapılmaktadır. Ruh sağlığı ne kadar yerinde olursa ve öğrenci o derece başarılı olur ve kendini mutlu hisseder.

Konak Dershaneleri ve Öğretmenin önemi

Sınav maratonu boyunca öğretmen çok önemli bir kavramdır. Konak dershaneler olarak öğretmenin deneyimli ve aktarıcı olmasını önemsiyor ve öğretmen seçimini ona göre yapıyoruz. Öğretmenin aynı zamanda rol model olması ve iletişiminin iyi ölçüde olması gerekir. Bilgi birikimini aktarırken öğrenciyi sıkmamalı ve onu derse motive edebilmelidir. Hem arkadaş hem öğretmen rolünü yerine getirmesi önemlidir.

Konak Dershaneleri” için bir yorum

  • Kasım 28, 2018 tarihinde, saat 12:13 pm
    Permalink

    Kayıt işlemleriniz için gerekli bilgileri etüt etmek için dönüş sağlarsanız memnun olurum.iyi çalişmalar

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50