Bornova Dershane Fiyatları

Hem öğrencileri hem de velileri memnun etmek için uzun yıllardan beri uğraş veren no10 Dershanesi birçok öğrencinin başarıya ulaşmasını sağlamıştır. İzmir ilinde bulunan bir şok dershanenin arasından seçilerek öne çıkan bu eğitim kurumu verdiği hizmetler sonucunda hak ettiği takdiri veliler ve öğrencileri tarafından alıyor. Bulunduğu çevrede hem verdiği eğitim ile hem de Bornova dershane fiyatları arasında en çok talep alan dershane olmuştur. Yıl sonunda istedikleri bölümlere yerleşen öğrenci sayısı gerçekten takdire şayandır.

Bornova No 10 Dershanesinin Verdiği Eğitim Koçluğunun Faydaları

No10 Dershanesi öğrencilerinin başarıya giden yollarında öğrencilerin her türlü sorunları ile ilgilenerek eğitim koçluğu hizmeti vermesi diğer Bornova dershane fiyatları gibi ek ücret almadan belirlenen dershane ücreti içinde bulunarak eğitim koçluğu hizmeti verir. Başarılı öğrenci yetiştirmek için uğraş veren No10 Dershanesi öğrencilerin günlük sıkıntıları ve bunalımları ile tek tek iletişim kurup yakından alakadar olan eğitim koçları öğrencileri rahatlatarak derslerine odaklanmalarını sağlıyor. Eğitim koçları öğrencilerin nasıl çalışmaları gerektiğini nasıl verimli ders yapmaları gerektiğini onlara yaklaşarak yol gösteriyorlar.

No10 Dershanesinin Verdiği Yaz Kamplarının Faydaları

No10 izmir dershane öğrencilerinin istedikleri bölümlerde başarıya ulaşmaları ve hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olurken değişik yollar farklı metotlar deneyerek hem öğrencileri eğlendiriyor hem de daha hızlı bir şekilde çalışmalarını sağlıyor. No10 Dershanesinin öğrencilerin başarıya ulaşmaları için uyguladığı metotlardan biriside yaz kamplarıdır. Diğer Bornova dershane fiyatları dışında bulunan yaz kampı ücretleri No10 Dershanesinin ücreti dahilindedir. Birkaç hafta süren bu yaz kamplarında öğrenciler konu anlatımlı derslerin üzeriden tekrar geçerek bol bol test çözüp bilgileri günceller.

Bu uygulamada başarılı branş öğretmenlerinin katılımları ile öğrenciler hem soru sora bilirler hem de anlayamadıkları konular hakkında öğretmenlerden yardım alarak faydalanabiliyorlar. Yaz kamplarına katılan öğrenciler her hafta sonu yapılan testler sonunda sınava girme alışkanlığı edinerek hem sınav heyecanını yenmiş olurlar hem de kendi yeterliliklerini ölçerek kendilerine olan güvenlerini toplayarak daha da hevesli bir şekilde çalışma istekleri içerisine girerler. No10 Dershanesinin yaz kampı uygulaması sayesinde TYT ve YKS sınavlarına yüksek çalışma sistemi ile hazırlanmış ve başarıya ulaşmış olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50