İzmir Mezun Kursları

Pek çok öğrenci üniversite hayallerini bir sonraki yıla ertelemek durumunda kalır. Ancak bu noktada farklı olan husus, öğrencilere önceki sene olduğu gibi destek olacak okul ya da dershane benzeri bir ortam olmayışıdır. Hal böyle olunca da İzmir mezun kursları benzeri imkanlara ne denli çok ihtiyaç olduğu gözler önüne serilir. Ancak elbette mezun kursu seçimi son derece zorlayıcı bir iştir. Ne de olsa istikbal söz konusudur ve bir sene daha kaybetmeye artık tahammül kalmamıştır. Ancak bu sorun bundan böyle tarihe karışıyor. İzmir – Konak merkezli olarak hizmet sunan No 10 Dershanesi mezun öğrencilere eşsiz bir destek hizmeti sunarak başarıya giden yolda yol arkadaşları oluyor.

Sınava Hazırlanmak Adına En Makul Seçim

Öğrencilerini her şeyden önce sınava ve hayata, aynı zamanda zorlu üniversite hayatına hazırlamaya gayret gösteren bir çok İzmir Dershane ve İzmir Etüt Merkezleri, öğrencilerin üniversitede okumak isteyecekleri bölüm her ne olursa olsun bu alanda güçlü bir temele sahip olmaları konusunda da yararlı olacaktır. Bilhassa mühendislik ve benzeri sayısal alanlardan yana tercihlerini kullanacak olan öğrenciler adına İzmir Dershane Fiyatları olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

VİP Sınıflarda Verilen Eğitim

İzmir mezun kursları arasında en çok dikkat çeken hususlardan bir tanesi de No 10 Dershanesi tarafından VİP sınıflarda eğitim verilmesidir. VİP sınıflar tüm öğrencilere en üst düzey imkanları sunması bakımından dikkat çekici olacaktır. Bu sınıfların mevcudu sadece 7 kişidir. Bu sayede mezun öğrencilerin öğretmenlerden çok daha etkin bir şekilde istifade etmesi ve neredeyse her dersin birer özel ders rahatlığında geçmesi de bu dershanenin en önemli noktaları arasında yer alır.

Öğretmenlerdeki Deneyim

No 10 Dershanesi bünyesinde istihdam edilen öğretmenlerin de her biri ayrı deneyime sahiptir. Öğretmenlerimizin sahip oldukları deneyim öğrencilere de asla akıllarından çıkmayacak engin bilgiler olarak geri dönecektir. Buna ek olarak İzmir mezun kursları dahilinde öğretmenlerin öğrenciler ile daha yakın ilişki kurmasını mümkün kılan ikinci bir dershane daha yoktur. Bu sayede tıpkı özel ders alır gibi öğrenciler üniversiteye hazırlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 552 235 00 50