İzmir Butik Dershane

Velilerin isteği çocuklarının başarılı olup gelecekte etkin ve üst mevkilerde olmasıdır. Bunun içinde doğru eğitimi veren dershaneden destek almasını sağlamaya çalışırlar. Çocuğunun her zaman başarılı, liderlik ve girişimcilik vasıflarına sahip, çevreye uyumlu ve sosyal birey olmasını istiyorsanız bunun için eğitim veren No10 Dershanesi adında İzmir Butik Dershanesini tercih etmelisiniz. Butik dershanemiz az kişilik sınıflarda ders işlemekte fakat aile sıcaklığı sunan kalabalık bir eğitim kurumudur. Dershanemizde sadece o senelik ya da sınava mahsus bir eğitim değil hayat boyu kullanacakları bir öğrenim tarzı edinmelerini sağlar. Yaşamlarının kalan her anında her alanında bu öğrenme şeklini kullanarak başarılı olmalarını sağlamaktayız. Sınıflarımız az kişilik olduğu için özel ders havasında dersler işlenmektedir. Öğrenme ve anlama seviyeleri aynı olan öğrencilerin oluşturduğu sınıflardır bunlar. Seviyeleri ise deneme sınavı sonucu ile öğrenilir ve sınıflara yerleştirilir.

Alanlarında seçkin, deneyimli, iyi eğitim almış kişilerden oluşan öğretmen kadromuz öğrencilerin ek derse ihtiyaç duymasına gerek bırakmayacak şekilde etkili bir ders işlerler. Doğru ve yerinde bilgiler ile tam bir öğrenme sağlamaya çalışırlar. Derslerde okula yönelik çalışmalar da yapılırken sınava hazırlık aşamasında her soru tipinin de çözümü yapılır.  İzmir Butik Dershane olarak veliler ile de sürekli iletişim halinde olmaya çalışıyoruz. Onlara aile danışmanlığı şeklinde seanslar yaparak çocuklarının hayatına nasıl destek olabileceklerini anlatıyoruz. Bunu yapanlar rehberlik ve koçluk servisinde çalışan öğretmenlerimizdir ve öğrencilerimiz içinde özellikle Koçluk hizmetimiz vardır. Öğrencilerimizin hayatlarının her alanı ile alakalı ne sorunları varsa koçlarımız özel olarak ilgilenip doğru olan yolu bulurlar. Koçlarımız bu görüşmeler esnasında sadece öğrencinin sıkıntısına çare bulmakla kalmaz onun geri kalan yaşamında da işine yarayacak kazanımlar( özgüven, azim, cesaret vb.) elde etmesine de yardımcı olurlar.

İzmir Butik Dershane tarzında işleyen dershanemizde öğrencilerin kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmeleri için sıcak, huzurlu, samimi ve mutlak güven veren bir yerdir. Bu da çalışanlarımızın ve öğretmenlerimizin daima güler yüzlü, sevecen yaklaşımları sayesinde olmaktadır. Öğrencilerin bu rahatlığı bulması velileri de memnun etmektedir. Çocuklarının emin ellerde olduğunu bilip gözleri kapalı çocuklarını bize emanet etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50