İzmir Dershane

no10 dershanesi en iyi İzmir Dershanelerinin arasında yer alan bir eğitim kurumudur. Kurumumuzda bütün öğrencilerimizin başarılı olması için çalışmaktayız. Her öğrencimiz bizim için ayrı ayrı kıymetlidir. Bazı kurumlarda olduğu gibi başarılı öğrenciler ile ilgilenip başarısız öğrencileri görmezden gelme durumu dershanemizde yoktur. Kurumumuza kayıt yaptıran her öğrenci hedefine ulaşmak için bizi tercih ettiğinden dolayı hedeflerine ulaştırmak bizim görevimizdir. Alanında seçkin ve birbirinden eğitimli öğretmenlerimiz  sayesinde derslerimiz büyük bir özveri ile ilerlemektedir. Öğretmenlerimiz iyi eğitim almış olmalı ki kendinden sonra da eğitimli bireyler topluma kazandırabilsin. Bu anlayışa sahip olduğumuzdan dolayı titizlikle öğretmenlerimizi seçtik. Derslerimiz tamamen sınav konuları ve sınava yönelik soru çözümleri ile geçmektedir. Konular ile ilgili teknik ve teoremler gösterilip ardından da örnek sorular çözülür. Bu sorular hem konu pekiştirmesi yaparken hem de sınavda çıkması muhtemel sorular çözülerek öğrenciler sorulara aşina hale getirilmektedir.

İzmir Dershanelerinden biri olan kurumumuz az kişilik sınıflardan oluşmaktadır. Az kişi ile işlenen derslerde daha çok verim vardır ve öğrencilere bilgilerin aktarımı daha kolaylaşır. Öğretmen açısından sınıfta rahatça disiplin sağlamasına yardımcı olur. Öğrenciler dikkatlerini derse vererek gürültünün az olması sayesinde tam bir öğrenme yapılmış olur. Bu şekilde bilgiler daha kalıcı olacağı için sınavda öğrenci rahat rahat soruları cevaplayıp başarıyı yakalar. Böylece dershanemiz de amacına ulaşmış olur. Öğrencilerimizin başarılı olması velilerin de gurur kaynağıdır. Buda bizi iki kat memnun edecektir.

İzmir Konak’ta bulunan dershanemiz öğrencilere Koçluk ve rehberlik servisi imkanı sunmaktadır. Sınava hazırlanan öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları anda sıkıntılarını paylaşabilecekleri, bir çözüm yolu arayıp bulamadıkları zaman başvurabilecekleri uzman öğretmenlerimizin bulunduğu bir servistir bu. İzmir Dershanelerinden biri olan kurumumuzda öğrencilerimizin hedeflerine giden yolda hiçbir engele takılmadan ilerlemeleri için bu sistem çok önemli bir yer tutar. Kişisel, psikolojik veya sınava yönelik herhangi konuda çekinmeden danışabilecekleri Koçluk ve rehberlik öğretmenlerimiz öğrencilere özel bir ilgi ve alaka gösterir. Sorunlarına en doğru ve en etkili çözüm yolunu bulurlar. Sıkıntısından kurtulan, rahatlamış öğrencilerimiz de kendini sınava ve derslerine odaklayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?