TYT yaz kampı İzmir

Her yıl tekrarlanan ve üniversiteye geçişin ilk basamağı olan TYT sınavının ne kadar önemli bir basamak olduğunun bilincinde bir kurum olarak, eğitimimize hız kesmeden devam etmekteyiz. TYT üniversiteye geçişin ilk sınavıdır ve önemli bir sınavdır. Çünkü bu sınavda, diğer sınava oranla daha çok başarı sağlamış kişiler iki kez aynı sonucu kullanabilme hakkına sahiptir.

TYT Yaz Kampı olarak İzmir’de eğitim veren kurumumuz, TYT sınavının soru havuzuna hakimdir. Çıkmış soruları baz alarak deneme sınavları oluşturmakta ve TYT’ye birebir uyumlu eğitim vermektedir.

TYT’ye Hazırlanırken Dershane Önemlidir

Dershaneler çoğu kişi tarafından gereksiz görülmektedir. Çünkü çoğu veli, öğrencinin okulda yeterince yorulduğunu, bu yüzden dershanelerin verimli olmadığını öne sürmektedir. Oysa ki TYT oldukça kapsamlı bir sınavdır. Ağırlıklı olarak 9 ve 10. sınıf konularından sorulmakla birlikte, 11 ve 12. sınıf konularından da sorular sorulmaktadır. Öğrenci 12. sınıfa geldiğin hem TYT, hem de AYT ile uğraşırken bir hayli yorulmaktadır.

Okullar maalesef TYT konusunda yetersiz kalmaktadır. Çünkü ders müfredatında yalnızca 12. sınıf konuları vardır. Bazı öğretmenler öğrencilere yardım etmek amacıyla, TYT eğitimi verseler de çoğu zaman konuları yetiştiremezler. Dershaneler okul ile TYT arasındaki dengeyi sağlar ve açıkları kapatır.

Dershaneler öğrencilerin sınava en iyi hazırlanmalarını sağlayan kurumlardır. Çünkü öğrenciler bir yandan yeni konular öğrenmeye çalışırken, diğer yandan da eski bilgilerini tekrar ederek sınava hazırlanırlar.

TYT ve AYT için en önemli unsur, sınav öncesindeki yazın verimli geçirilmesidir. Kurumumuz TYT Yaz Kampı şeklinde hazırlanmış derslerimiz, öğrencilerin sınavdan önceki yaz TYT konuları bitirmesini ve yeni yıla sağlam başlamasını sağlamaktadır.

TYT Yaz Kampı için Neden no10?

Kurumumuz İzmir’de eğitim veren kapsamlı ve özverili bir kuruluştur. Konum olarak Konak’ta yer almaktadır ve İzmir’in her yerinden ulaşım çok rahattır. Ayrıca diğer dershaneler gibi arakat değildir, tam bina eğitim vermektedir.

 Sınıflarımız ferahtır, sıkıştırılmış ve basık değildir. Öğrenciler için her türlü konforun sağlandığı kurumumuzda, öğretmenlerimiz son derece disiplindir ve öğrencilerin kurumda olmadıkları zamanlarda dahi çalışmalarını sağlamak amacıyla, derslerinin gelişimini destekleyecek ödevler vermektedir.

 Başarılı eğitim kadrosu ile, yüksek başarı yakalamış olan kurumumuz; öğrencilerin yaz döneminde sıkılmadan eğitim almalarını ve sınav döneminde rakiplerinden bir sıfır önde başlamalarını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir