İzmir Tercih Robotu

No 10 Dershanesi uzun yıllardan beri İzmir’de öğrenci ve velilere hizmet vermektedir. Merkezi İzmir’in Konak olan No 10 Dershaneleri zamanla İzmir’in çeşitli ilçelerinde de hizmet vermeye başlamıştır. Bu sayede birçok öğrenci ve veli eğitimde ve sınava hazırlık da ne denli başarıya ihtiyaç olduğunu keşfetmiştir.

İzmir Tercih Robotu no10 Eğitim Kurumlarında

Yol göstericiliği ve başarıya ulaşmaktaki sırları öğrencileri ile paylaştığı, öğrenciden desteğini asla esirgemediğini her fırsatta velilerin de fark edebileceği kadar kaliteli ve güvenli bir eğitim anlayışı ile ortaya koyan No 10 dershanesi üniversiteye ve liseye hazırlık sınavlarında izmir tercih robotu ekini kullanarak öğrencilerin yapacağı tercihlerde başarıya ulaşma oranını zirveye taşımayı amaçlamaktadır.

İzmir tercih robotu, öğrencilerin ve öğretmenlerin kendini güvende hissetmesi adına en iyi tercih listesini puana ve sıralamaya göre ortalamaya koyan bir ek olmasıyla bilinir. Bu ek bazı dershanelerde başarıya ulaşmanın anahtarı olarak görülür ve bilinir. Bu yüzdendir ki sıklıkla tercih zamanlarında tıklanan bir linktir.

Başarı Anahtarına Ulaşmanın Adresi tercih robotunda

No 10 Dershanesi, günümüzdeki birçok dershaneden farklı olarak amacını yerine getirmek için tam anlamı ile uğraşan bir dershane olarak bilinir. Bir dershanenin aynı zamanda eğitim kurumu olarak adlandırılabilmesi için; öğrencilerinin başarıya ulaşması amacı ile bütün sınırlarını zorlayan, hem kendi öğrencilerini hem de o öğrencilerin ebeveynlerini mutlu etme hali hisseden ve bunun için çabalayan bir kurum olmalıdır ve No 10 dershanesi tam olarak böyle bir eğitim kurumu olarak tanınır. Bir eğitim kurumunun ekstra olarak diğer bu tüm özelliklerinin yanı sıra sınava hazırlanma sürecinin ardından tercih süresinde de öğrencisinin telaşına ortak olması gerekmektedir. No 10 dershanesi bunu izmir tercih robotu adlı linki kullanarak gerçekleştirmektedir. Tercih zamanında sadece kendi öğrencilerine değil, diğer tüm öğrencilere ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Tercih Yaparken Araştırmanın Önemi

Öğrenciye önce öğrenmeyi öğretmeyi amaçlayan bir dershane olarak gerisinde ise başarının kendiliğinden geleceğini de savunan bir kadro ile çalışmaktadırlar. Tercih zamanında gerekli araştırmayı ve gerekli desteği öğrenciye sağladıkları zaman tercihlerde bir yanlışlık olmayacağını da belirtmektedirler. Tercihlerde de kendilerine en az eğitimde güvendikleri kadar güvenmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50