İzmir Tercih Danışmanlığı

Üniversiteye hazırlık aşamasında başlayan sınav stresi, sınav sonuçlarının açıklanması sonrasında çoğalarak devam etmektedir. Sınav sonucu öğrencileri ve öğrenci ailelerini, doğru tercihleri yapma konusuna yönlendirmektedir. İzmir ili Konak ilçesinde bulunan No 10 dershanesi ücretsiz bir şekilde kurum öğrencisi olmayan öğrencilerede rehberlik etmekte ve ücretsiz bir şekilde İzmir tercih danışmanlığı yapan bir eğitim kurumudur.

Sınavların Öncesinde Kurumun Verdiği Hizmetler

No 10 eğitim kurumları, öğrencilerinin başarısını garantileyen, çalışmalar yapmaktadır. Öğrenci yeteneklerine ve ilgi duydukları alanlara hitaben uyguladıkları eğitim sistemi, ailelerin de gönül rahatlığı ile No 10 eğitim kurumlarını tercih etmesine sebep oluyor. Öğrencilere sıkılmadan ders çalışma ve öğrenme imkanı yaratan kurum, pratik yöntemler kullanarak, kafa karışıklığına engel olmaktadır. Kaliteli eğitimin öncüsü olan kurum, İzmir ili Konak ilçesinin en beğenilen nitelikli dershanesidir. Gelecek kaygısı yaşanmaması için oluşturulmuş olan dershane, uzman öğretmen kadrosu ile eğitim alanındaki yenilikleri olumlu olarak sonuçlandırmaktadır. Gerçek bilgiler ışığında, ahlaklı bireyler oluşturarak, tam donanımlı gençler yetiştiren No 10 dershanesi, sınav sonrasında da İzmir tercih danışmanlığı yapmaktadır. Öğrencilerin her durumda yanında olan dershane öğretmenleri, öğrencilerinin başarısı için kaygılanan ve bu sorumluluğun bilincinde olan kişilerden oluşmaktadır.

Sınav Sonrasında Kurumun Verdiği Hizmetler

No 10 dershaneleri, yetiştirdiği ve sınava giren öğrencilerinin sınav sonuçlarını kontrol etmektedir. Öğrencilerinin başarı seviyesini değerlendiren no 10 dershaneleri, İzmir tercih danışmanlığı hizmeti ile de artı puan alan bir dershanedir. Öğrencilerin tercihlerini nasıl yapacakları, hangi alternatifleri seçecekleri konusunda da deneyimleri ile katkı sağlamaktadır. No 10 eğitim kurumları, izmir dershane hizmeti verirken gerçekleştirdikleri tavırları, sınav sonrası hizmetlerinde de gerçekleştirerek, öğrencilerin ve öğrenci velilerinin güvenini kazanmaktadır. Kaliteli öğretmen ve idareci kadrosu ile tüm sorulara cevap alınabilecek bir dershanedir.

No 10 Dershanelerinin Ekonomik Fiyatları

Dershane fiyatlarının yüksekliğinden şikayet eden öğrenci velileri, no 10 eğitim kurumlarının verdiği hizmetten ve ekonomik fiyatlarından memnun olmaktadır. Dershane yetkilileri, dershane ücretlerini ikinci planda tutarak, eğitimde kaliteyi prensip edinmişlerdir. Ekonomik fiyatlarda kaliteli eğitim görmek isteyenlerin, no 10 dershaneleri ile irtibat kurmaları gerekmektedir. No 10 dershaneleri sınav öncesi verdikleri koçluk hizmetini, sınav sonrasında da ücretsiz olarak tercih danışmanlık hizmeti ile devam ettirmektedir.

Bir önceki yazımız olan İzmir Üniversite Tercihleri başlıklı makalemizde universite tercihleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?