İzmir Mezun Dershane

Çocuğunuzun parlak bir geleceğe sahip olmasını istiyor iseniz no10 dershanesini tercih edebilirsiniz. İzmir mezun dershane olarak da bilinen no10 dershanesi, uzun yıllardan beri kaliteli hizmetler vermektedir. Öğrencinin başarıya ulaşmasında yol gösterici olan bu eğitim kurumu, verdiği üst düzey hizmetler ile öğrencilerin geleceğinin parlak olabilmesi için elinden gelen hizmetleri vermektedir. İzmir no10 eğitim kurumu öğrencisinin başarıya ulaşması için bütün sınırları zorlayan, hem öğrenciyi hem de velileri memnun etmeyi amaçlayan bir eğitim kurumudur. Dershane özel eğitim koçluğundan veli bilgilendirme sistemine, etüt merkezlerinden özel kurslara kadar birçok ek hizmetler ile öğrencinin başarılı olmasını amaçlar. Bünyesinde bulundurduğu eğitime gönül vermiş eğitimcileri de bunu desteklemektedir.

Mezun Dershanelerimizde de Eğitim Koçluğu Hizmeti

Öğrencilere yol gösteren uygulamalardan biri de özel eğitim koçluğudur. Özel eğitim koçluğu, rehberlik ve koçluk öğretmenleri öğrencinin hangi derste eksik olduğunu ve nasıl tamamlayacağını tespit eden ve aynı zamanda bu bilgileri veli ile paylaşan veli ile iş birliği içerisinde yapılan bir uygulamadır. Öğrencinin sınav senesinde stresli olduğundan bu planlar yapılarak öğrenciye yardım edilmiş olunur. Her öğrencinin anlama tekniği farklıdır, kimi öğrenci okuyarak anlar kimi yazarak kimi de çizerek anlar. Öğrencinin anlama tekniğine göre planlar yapılır. Ve öğrenci evde yapması gerekenleri bu uygulama ile anlamış olur.

7 Kişilik Özel Mezun Gruplar

Dershanede farklı sınıflar da bulunmaktadır. Vip özel sınıflar da bulunmaktadır. Bu sınıflar sadece 7 kişiliktir. Sınıfta daha az öğrenci olduğundan dersler daha verimli geçer ve öğrenci derste anlamadığı bir konuyu rahatça sorabilir. Bu sebeplerden dolayı İzmir mezun dershane, vip sınıflar bakımından da daha çok tercih edilmektedir.

Mezun Dershane de %100 Memnuniyet ve Uygun Ücretler

İzmir mezun dershane de denilen no10 adlı dershaneyi tercih eden öğrencilerin istedikleri başarıya ulaştıkları görülmüştür. Her öğrenci geleceğinin parlak olmasını ister. no10 dershanesi ile çocuğunuzun parlak bir geleceğe sahip olması çok mümkün. Ayrıca no10 dershanesi verdiği üst düzey eğitime göre oldukça uygun ücretler ile hizmet vermektedir. Fiyat bilgilisi için no10 dershanesinin web sitesine girerek irtibat numarasını arayarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50