İzmir Etüt Merkezi Fiyatları

İzmir etüt merkezi fiyatları öğrencilere avantajlı fiyatlara eğitim imkanı sunulmaktadır. Öğrenciler için erken kayıt döneminde kayıt olunduğu taktirde avantajlı fiyatlara kayıt olunabilmektedir. Eski öğrenciler kayıt yenilemek istediklerinde de avantajlı fiyatlara tekrar kayıt yenilenmektedir. Yeni öğrenciler ve kayıt yenilemek isteyen öğrenciler avantajlı fiyatlara kayıt olmakla birlikte uygun ödeme seçenekleriyle de ödeme yapılmaktadır. Öğrenci ve veliler için her türlü kolaylık sağlanmaktadır. Öğrencilerin başarısı kurum için önceliklidir. Başarılı, çalışkan, hoşgörülü, topluma saygılı, sorumluluklarının bilincinde bireyler yetiştirmek kurumun hedefleri arasındadır. Öğrencilerin başarıya ulaşmaları için hedefler koyulmalı, sorumluluk verilmelidir. Öğrencilere özgüven verilmeli ve öğrencilere başarabileceklerine dair cesaret verilmelidir.

İzmir etüt merkezi fiyatları İzmir’deki diğer etüt merkezleri düşünüldüğünde avantajlı fiyatlara kayıt olunmaktadır. Öğrencilere uygun fiyatlara kaliteli eğitim verilmektedir. etüt merkezi öğrenciler için alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerle çalışmaktadır. Kurumsal bir eğitim kurumu olarak İzmir merkezde Konak, Karşıyaka gibi pek çok ilçelerde şubeleri mevcuttur. Kaliteye ve mükemmeliyete önem verdiği için şubelerine yenilerini eklemektedir. Öğretmenleri ve tüm personel işinin uzmanıdır. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden kurum tüm çalışanları için hizmet içi eğitimler vermektedir. Öğrenciler için hafta içi sabah ve akşam grupları, hafta sonu sabah ve akşam grupları oluşturulmaktadır. Öğrenciler kendilerine uygun gruplarda etütlere katılabilmektedirler. Öğrenciler kendilerine uygun olan saatlerde ve kendi seviyelerine uygun gruplarda eğitim alabilmektedirler.

İzmir etüt merkezi fiyatları öğrenciler için gerekli olan eğitimlerin verilmesinde titizlikle ilgilenilmektedir. Öğrenciler için kaliteli ve nitelikli bir eğitimin verilmesinde çok fazla imkan sağlanmaktadır. Öğrencilerin durumlarını yakından takip edebilmek için öğrenci takip sistemi programı mevcuttur. Bu sistem sayesinde öğrenci bilgileri sisteme kaydedilmektedir. Öğrencilere ait bilgiler, test sonuçları, soru ve yanlışlarına ait istatistikler sayısal veriler ve şablon olarak sisteme yazılmaktadır. Böylece öğrenciler istedikleri zaman dönüt alabilmektedirler. Yönlendirmeler sayesinde öğrenciler geri dönüt aldıkları için eğitim ve öğretimden verim alırlar. Etüt merkezi öğrenciler pek çok program uygulanmaktadır. Konu anlatımları, bol soru çözümleri, genel tekrarlar sayesinde öğrenciler öğrenme eksiklerini tamamlamaktadır. Öğrenme eksiklerini tamamlayan öğrenciler okul sınavlarında ve MEB sınavlarında başarı sağlamaktadırlar. Öğrencilerin derslerden verim almaları için gerekli tüm etkinlikler gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50