İzmir Dershaneler

İzmir Konak’ta bulunan dershanemiz öğrencilere birçok imkan sunmaktadır.  Dershanemize kayıt için gelen veli ve öğrencilere bu imkanlarımızı anlatıyoruz elbette. Öğrencilerimizin başarıya ulaşmasını, hayallerine kavuşmasını amaç olarak belirlediğimiz için çalışmalarımızı da o yönde şekillendirdik ve geliştirdik. İzmir Dershanelerden biri olan No10 Dershanesi öğrencilerimize gereken en iyi eğitimi sağlamaya çalışıyoruz. Bunun için kayıt yaptıran öğrencilerimize seviye belirleme sınavı yapıyoruz ve bu sınav sonucunda da sınıflara yerleştiriyoruz. Böylece homojen bir dağılım elde edip ve öğrencilerin öğrenme düzeylerine göre sınıflara yerleştirip başarıya ulaşmasını kolaylaştırmış oluyoruz. Öğrenme düzeyleri farklı öğrencilerin birada olduğu bir sınıfta hem öğrencilerin anlaması ve başarması zorlaşacağı için hem de öğretmenin hangi düzeye göre anlatacağını bilememesi sebebiyle bu şekilde bir sistem geliştirdik. Sınıfları az kişilik sınıflar tarzında yaptık çünkü böylece bilgi öğrencilere daha çabuk ve daha etkili bir şekilde iletilir. Öğretmenlerimiz sınıflarda her öğrenci ile ilgilenme ve öğrenciler de derste aktif olma şansını bulmuş olurlar.

İzmir Dershanelerden biri olan kurumumuzda alanında uzman, deneyimli ve seçkin öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Öğrencilerin dillerinden anlayan, onlara sıcak ve sevecen yaklaşabilen, öğretmeyi seven kişilerden oluşmaktadır. Derslerde ve ders dışında her öğrenci ile ilgili ve alakalı olan öğretmenlerimiz öğrencilerin her an soru sorabilecekleri ve sorularına cevap bulabilecekleri eğitime sahiptirler.  Derslerde anlatımlardan sonra da eksik kalan kısımlar olabilir. Bu eksiklikleri ders dışında kalan zamanlarda ek ders şeklinde telafi etme imkanı öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca arta kalan zamanlarını bol bol çalışma yapsınlar diye soru çözüm ödevleri verir öğretmenlerimiz. Bunun da kontrollerini itina ile yapmaktadırlar.

İzmir Dershanelerden olan No10 Dershanemizde öğrencilerimize sunduğumuz imkanlardan biri de Koçluk ve rehberlik servisidir. Öğrenciler akıllarına takılan, canlarını sıkıp sınava yönelmelerini engelleyen sorunlarını paylaşıp bir çözüm yolu bulabilecekleri rehberlik ve Koçluk öğretmenleri ile iletişime geçerler. Bu öğretmenlerimiz öğrencilerin sorunlarını dikkatli bir şekilde dinleyip ne yapılması gerektiği hakkında yollar bulurlar. Hatta bazen öyle durumlar olur ki anne ve babanın da bilmesi gerekir. Bu durumda anne ve babaya mevcut durum anlatılır, çözüm yollarından bahsedilir ve onların üstüne düşen görevler varsa onlar hakkında bilgi verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50