İzmir Dershane Önerileri

Her sene başında öğrencileri de velileri de bir telaş sarar. Özellikle sınava hazırlık senesi en önemli dönüm noktası kabul edilen bir yıl olduğundan dolayı bu telaş iki katına çıkar. Sınava en iyi şekilde hazırlayacak ve başarı ile hedefe ulaştıracak bir dershane bulmak zaman ve para gerektiriyor. Öğrenciler sadece dershanenin vereceği eğitim ve imkanlara bakarken veliler bunların dışında bir de fiyatı göz önünde bulunduruyor. Eğitimi kaliteli dershaneyi bulduklarında gerçekten başarıya ulaştıracağına inanıyorsa bütçelerine uymasa dahi çocukları için gönderebilirler. Türkiye’nin her yerinde durum bu şekildedir.

İzmir Dershane Önerileri konusunda bir dershanede aranan en önemli husus başarıyı sağlayacak öğretmenleridir. Öğretmenlerin eğitimli, deneyimli, kendini ispatlamış, alanında seçkin kişiler olması önemlidir. Öğretmenler öğrencilerin üzerinde en çok emeği geçen kişidir. Vereceği bilgiler kaliteli, yerinde ve doğru bilgiler olmalı ki öğrencilerini başarıya ulaştırabilsin. İzmir Konak’ta bulunan No10 Dershanesi olarak öğretmenlerimize bu konuda güveniyoruz. Öğretmenlerimiz her bir öğrencisini ayrı ilgi ve alaka gösterir. Her öğrencinin anlama ve öğrenme kapasitesi farklıdır. Öğretmenlerimiz bunu bildiği için öğrencileri sürekli gözetim altında tutar. Sıkıntısı olduğunu düşündüğü öğrenci ile önce kendisi konuşur. Ders ile alakalı ise gerekli tedbirler alınır ve etüt gibi ek ders imkanları verilir.

Öğretmenlerimizin dersi daha rahat ve anlaşılır işleyebilmesi, öğrencilerin hepsinin derse aktif katılabilmesi ve öğretmenin disiplini sağlayabilmesi açısından az kişilik sınıflarımız vardır. Bunlara öğrencileri seviyelerine göre yerleştiriyoruz ki öğrenmelerinde ve anlamalarında sıkıntı çekmelerini en aza indirmiş oluyoruz. İzmir Dershane Önerileri konusunda dershane araştırılırken Koçluk ve rehberlik servisinin olup olmadığına da bakılmalıdır. Çünkü öğrencilerin ihtiyaç duydukları bir servistir bu. Gerek sınava gerekse bütün okul hayatları boyunca hangi derse nasıl çalışmaları gerektiği konusunda yol gösterir rehberlik öğretmenleri. Hatta her öğrenciye özel çalışma programı hazırlayarak öğrenciler düzenli bir şekilde çalışma tarzını alışkanlık haline getirme şansını bulurlar. Bu şekilde çalışarak başarılı olduklarında özgüvenleri yerine gelecek ve daha da başarılı olmak için azimle, istekle çalışmaya devam edeceklerdir. No10 Dershanesi olarak kurumumuzda bu rehberlik ve koçluk servisimiz hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50