AYT Yaz Kampı İzmir

Alan Yerleştirme Sınavının kısaltılmış adı olan AYT, öğrencilerin 11. sınıfta seçtiği bölümlerde gördükleri eğitimlere göre üniversitelerin ilgili alanlarına yerleşmelerini sağlayan kapsamlı bir sınavdır. TYT sınavına oranla daha çok bilgi içermektedir ve sorular mantık ile çözülebilecek sorular değildir.

12.sınıf öğrencilerinin ve mezunların, daha çok çalışmaları gereken bir sınav olarak değerlendirilen AYT, geri plana atılmaması gereken bir sınavdır. Öğrencilerin genel olarak yaptıkları hatalardan bir tanesi, önce TYT çalışmak, sonra AYT çalışmaktır. Fakat öğrenciler sınav yaklaştıkça eski tempolarına bir türlü dönemedikleri için, AYT her zaman geri planda kalır ve bu da öğrencilerin sonuçlarını olumsuz etkiler.

Kurumumuz son derece özverili çalışan ve öğrencilerin yaz aylarında, rakiplerinin önüne geçmesini hedefleyerek çalışan bir kurumdur. Eğitmen kadromuz, öğrenciyi aktif tutmayı amaçlamaktadır ve öğrencilerin kurum dışında da dinamik kalmalarını sağlamak amacıyla, onları çok yormayacak ama bir önceki dersin tekrarını yaparak konuya hakim olmasını sağlayacak ödevler vermektedir.

AYT Yaz Kampı Neden Önemlidir?

Öğrenciler bütün bir yılı yoğun geçireceklerini düşündükleri için, yaz aylarında ders çalışmaya pek olumlu bakmamaktadır. Fakat yaz aylarında ders çalışılmadığı takdirde, konuları yetiştirmek bir hayli zor olacaktır ve dönem içerisinde öğrenci sürekli olarak ders çalışmak zorunda kalacak kendine hiçbir zaman vakit ayıramayacaktır.

 Kurumumuz öğrencilerin yaz aylarında, konularda büyük yol kat etmesine yardımcı olmaktadır ve bir yandan da kendilerine zaman ayırmaları için fırsat tanımaktadır. Hızlı ve kaliteli bir eğitim sunarak, öğrencilerin konuları ezberlemesinden çok gerçekten öğrenmesini sağlamaktadır.

Neden Bizim Kurumumuz?

 Kurumumuz rakiplerinden farklı olarak, yaz kampı eğitimi vermektedir. Ayrıca diğer dershaneler gibi arakat değildir, tam bina şeklinde çalışmaktadır ve öğrenciler için temin ettiği sınıflar son derece ferah ve iç açıcıdır.

 Ayrıca merkezi konum olarak, çok işlek ve ulaşımı kolay bir noktadır. İzmir Konak’ta eğitim veren kurumumuz, İzmir’in her yerine kolayca ulaşılabilecek bir noktadadır. Eğitmen kadrosu tecrübelidir. Öğrenciler için gerekli tüm donanıma sahiptir.

 Verdiği eğitimde, öğrencilerin geleceğini düşünerek, onları en iyi şekilde sınava hazırlamayı hedefleyen kurumumuz, hikayeci eğitimi sayesinde en çalışmak istemeyen öğrencilerin bile çalışmasını sağlayarak, sınava kadar öğrencileri dinamik tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir