Üniversite Hazırlık Kursları Karşıyaka

Üniversiteye geçiş sınavına hazırlık süreci oldukça zorlu ve emek isteyen bir süreçtir. Bu süreçte öğrenciler genellikle dershane yardımı ile sınava hazırlanmayı tercih ederler. Karşıyaka no10 Dershanesi de İzmir’de bulunan öğrencilerin üniversiteye geçiş sınavına hazırlanmada bir numaralı tercihidir. Karşıyaka no10 Dershanesi’ni tercih eden öğrenciler hedeflerine ulaşmakta zorluk çekmezler.

Üniversiteye Hazırlık Aşamasında Neden Biz?

Üniversiteye hazırlık aşamasında öğrenciler, oldukça stresli ve zorlayıcı bir süreçten geçerler. Bu süreci en kolay atlatabilecekleri yer ise Karşıyaka no10 Dershanesi’dir.              

  • Düşük mevcutlu sınıflar ile öğretmenler öğrencilerle birebir olarak ilgilenebilmektedir. Bu sayede öğrenciler herhangi bir sorun yaşadıklarında daha kolay bir şekilde öğretmenlere aktarabilmektedir.
  • Seviyeye uygun sınıflar sayesinde öğrenciler kendi öğrenme düzeyindeki öğrenciler ile birlikte ders çalışma imkanı bulurlar. Bu şekilde öğrenciler konuları kendilerine uygun metotlar ile öğrenirler.
  • Öğrenci takip sistemi ile öğrencilerin gelişim ve başarı durumları sürekli takip edilir ve bu sayede öğrencilerin hedeflerine ulaşması için izlemesi gereken yol daha doğru bir şekilde belirlenir.
  • Veli bilgilendirme sistemi ile öğrencilerin durumları velilerine sürekli olarak iletilir. Bu sistem sayesinde öğrenci velileri çocuklarının durumlarından sürekli olarak haberdar olur.
  • Uygulanan deneme sınavları ile öğrenciler TYT ve AYT’ye hazırlanırlar. Öğrencilerin bu deneme sınavlarındaki başarı durumları öğretmenler tarafından takip edilir.
  • Rehberlik sistemi ile öğrencilerin üniversiteye hazırlık aşamasında karşılaştıkları sorunlar çözüme kavuşturulur.
  • Öğrenci koçluk sistemi sayesinde öğrenciler daha yakından takip edilir.
  • Veli – öğrenci seminerleri ile üniversiteye hazırlık süreci hakkında bilgiler verilir.

Karşıyakada kurslarla ilgili şu yazımızada göz gezdirebilirsiniz: https://www.izmirdershanefiyatlari.com/izmir-kurslari/

Üniversite Hazırlık Kursları Ve Fiyatları

Üniversiteye hazırlık kursu seçilirken etkili olan bir konuda fiyattır. Kurslar çoğu zaman yüksek fiyatlı olmaları nedeniyle eleştirilir. Karşıyaka no10 Dershanesi ise kaliteli eğitimi velilerin bütçelerini de düşünerek uygun bir fiyata sunmaktadır. Bu da kaliteli eğitimin her zaman yüksek fiyatlı olması gerektiği algısını yıkmaktadır. Yani Karşıyaka no10 Dershanesi ile öğrenciler kaliteli eğitimi oldukça uygun fiyata almaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50