LGS Yaz Kampı İzmir

Son yıllarda çeşitli isimler ile anılmış olan liselere geçiş sınavı, en son düzenleme ile LGS ismini almıştır. Yeni gelen düzenleme sonucunda, öğrenciler oturdukları yere en yakın olan liseye yerleştirilmeye başlanmış fakat haksızlık olmaması için, iyi liselerin kontenjanlarında başarılı öğrenciler için yer açılmıştır. Bu kontenjanlarda kendine yer bulmak isteyen öğrencilerin girdiği LGS sınavı, üniversiteye geçişin ilk basamağı olan doğru lisenin seçilmesi için bir hayli önem taşımaktadır.

Önceleri her okula aynı müfredat uygulansa da, son yılda gelen değişiklik ile fen liseleri ayrı bir müfredata tabi tutulmuştur. Öğrencinin daha başarılı ve donanımlı olması açısından, fen lisesine girmek önem taşımaktadır. Yalnızca başarılı öğrencilerin girebildiği bir yer olan fen liselerine girmek veya en azından kaliteli bir anadolu lisesinde öğrenim hayatını tamamlayarak, iyi bir üniversiteye girmenin ilk avantajını kullanmak isteyen öğrenciler tarafından bir hayli önemsenen sınav olan LGS, veliler için de bir hayli önem taşımaktadır.

Yeni yeni ergenlik çağına girmeye başlamış olan öğrencilerin, bir an önce sınav psikolojisine girerek rakiplerinden bir adım önde başlamalarına yardımcı olmak için açılmış özverili ve donanımlı dershanemiz, İzmir’de bulunmaktadır ve öğrencilere LGS Yaz Kampı hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin duygusal olarak karmaşık oldukları bu dönemi iyi değerlendirmeleri ve konularda bir adım önde gitmeleri için tasarlanmış olan bu eğitim sayesinde, öğrenciler yüksek başarı sağlamakta ve İzmir gibi bir ilde gerçekten başarı sağlamış liselere girmek adına büyük bir adım atmaktadır.

Yaz Kampı Neden Önemlidir?

Öğrencilerin aktif tutulması, bütün yazı boş geçirmemesi ve rakiplerinin önünde giderek, okulu dersleri tekrar etmek amacıyla kullanabilmesi açısından yaz kampı bir hayli önemlidir. Yaz kampına giden öğrenciler, LGS’de daha başarılı olmuşlar ve ayrıca konuları daha rahat yetiştirerek yoğun strese girmemişlerdir.

Yaz kampı öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlayan bir etkinlik gibidir. Öğrencileri çok yormamaktadır ve dershaneye gelmeye teşvik etmektedir.

LGS Yaz Kampı için neden Bizim Kurumumuz?

Liselere geçiş sınavında bir hayli başarı elde etmiş olan kurumumuz, merkezi olarak ulaşımı çok kolay olan bir yerdedir. İzmir’in en aktif noktalarından birinde bulunuyor olması, kurumumuzun ilerlemesine olanak sağlamış ve en iyi öğretmenler ile çalışmasına yardımcı olmuştur.

Kurumumuz bir arakat kurum değildir. Tam bina eğitim vermektedir ve eğitimini ferah ve iç açıcı sınıflarda yürütmektedir. Uzman kadromuz sayesinde, öğrenciler rakiplerinden daha bilgilidir. Tüm bu avantajları sayesinde, kurumumuz öğrenciyi dinamik tutmaktadır ve başarı sağlamaktadır. İzmir’in en çok tercih edilen kurumları arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50