İzmir Yaz Kampı

Güven veren büyük çatısı altında pek çok noktada hizmet veren No10 Eğitim Kurumları olarak, bilhassa İzmir’de ebeveynler tarafından referans olarak gösterilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üzerimizdeki bu ağır sorumluluğun hakkını vermek adına, çocuklarımızı geleceğe taşıma noktasında, oldukça hassas davranıyoruz. Sadece teorik derslerden öte yada bir çocuğu sınava odaklamak ve onu baskı altında hissetmekten öte, geleceğini müthiş bir öz güvenin etrafında şekillendirmesini sağlıyoruz. Bu bağlamda eğitim kurumumuzu diğer eğitim kurumlarından farklı kılan son derece özgün uygulamalarla şekillendiriyoruz. Bu uygulamaların pek çoğu öğrencileri psikolojik boyutuyla analiz eden, onların kendilerini çok daha iyi sağlamalarını sağlayan uygulamalardır. Tüm eğitim kurumlarımızın ortak uygulaması olan yaz kampı, İzmir’de de uzun senelerden bu yana başarıyla gerçekleştiriliyor.

İzmir Yaz Kampı Hakkında

İzmir yaz kampı, her seviyeden öğrencimizi; yazı kucakladığımız o harika zaman diliminde, büyük bir neşe ve enerji içinde TYT, YKS gibi sınavlara hazırlıyor. Gerçek anlamda bir eğitim kampı olan İzmir Yaz Kampı, diğer kamplara göre biraz daha avantajlı. Çünkü bilindiği gibi Ege’nin incisi İzmir’de yazı, doğanın koynunda solumak bambaşka bir ayrıcalıktır. Çocukları sınavlara hazırlarken hem bol bol temiz hava ve oksijeni solumalarını, hem doğayla iç içe olmalarını, hem de sosyal yaşamdan kopmadan zihinlerini diri tutabilmelerini amaçlıyoruz. Üstelik sınavların zamanlarını da düşündüğümüz zaman yaz kamplarının işlevi daha da bir ön plana çıkmaya başlıyor.  

İzmir Yaz Kampının Avantajları Nelerdir?

Yaz kampı, yaklaşan sınavlara doğru öğrencileri stres ve baskı ortamından uzaklaştıran bir kamptır. Eğitimi dört duvarın arasından çıkararak ezberleri bozduğumuz İzmir Yaz Kampı ortalama birkaç hafta boyunca devam etmektedir. Bu kamp, yaklaşan sınavların etkisiyle yoğunluğun ve temponun bir nebze arttığı bir süreçtir. Öğrencilerin motivasyonunu arttırmaya yönelik olarak kurgulandığı için kamplarımız son derece verimli geçmektedir. Kampa her gruptan öğrenciler dahil olabilmektedir. Bu kampların günlük programları detaylarıyla birlikte günler öncesinden düzenlenir ve kamp esnasında her şey sistematik şekilde ilerler. Kamp birliktelik ve kaynaşma duygusunu arttırır ve bu da ders çalışma enerjisine doğrudan yansır. Yaz kamplarımız, sadece eğitimlerden değil, aynı zamanda çeşitli sosyal aktivitelerden de oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50