İzmir Tercih Rehberi

Dershaneler, öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yere sahiptir. Okul eğitimlerine destek vermesi gereken dershaneler, çoğu öğrenciye okul sisteminde yaşamadığı eğitimi vermektedir. Bilinmeyen geleceğe kaliteli bireyler yetiştirmek oldukça büyük bir sorumluluk almayı gerektirmektedir. No 10 dershaneleri verdikleri kaliteli eğitim ile, bu sorumluluğun bilincinde olan başarılı bir kurumdur. Kurum İzmir ilinin Konak ilçesinde faaliyet gösteren, izmir tercih rehberi olarak değerlendirilen kaliteli bir öğretim kurumudur. Öğrencilerine her alanda eğitim ve destek veren no 10 eğitim kurumları, yeteneğe ve ilgi alanlarına yönelik olarak çalışmalarda bulunmaktadır.

İzmir Tercih Rehberi, Öğrencilerin Başarılı Olmasının Sırrı

No 10 dershaneleri, öğrencilere verdiği eğitim sisteminde, okullarda yapılan yanlışları yapmaz. Doğru sistemi kendisine örnek alan bir yapıya sahiptir. Okullarda başarılı olarak nitelendirilen bir öğrenci grubu bulunur ve dersler genel olarak o öğrenci grubu ile tamamlanır. No 10 eğitim kurumlarında eğitim gören tüm öğrenciler öğreticilerin gözünde eşit olarak dağılmıştır. Öğrenim görmek, gençlerin ortak hakkıdır ve en yanlış olanı eğitim öğretim sisteminde ayrımcı bir prensip uygulamaktır. No 10 eğitim dershaneleri başarılı çalışmalarının mükafatını izmir tercih rehberi ve kaliteli dershane olarak tanınması sonucu almış olmaktadır.

Ekonomik Sıkıntıların Öğrencilere Yansıtılmaması

Bazı dershaneler, ücret konusunda çok yanlış tutumlar içine girmektedir. Dershane ücretlerini en yüksek seviyede belirledikleri gibi, para sürekli ön planda olmaktadır. No 10 dershanelerinin ücret konusunda çalışma prensibi bu şekilde değildir. Ücret ile ilgili her hangi bir sıkıntı yaşanılsa dahi bu konu öğrencinin eğitimine ve geleceğine kesinlikle yansıtılmamaktadır. Öğrencilerine her anlamda destek veren no 10 dershaneleri, ücret konusunda öğrencileri ile diyalog kurmamaktadır.

no10 Dershanelerinin Sınavlardaki Başarı Seviyesi

No 10 dershanesi, sınavlarda başarılı olan bir dershanedir. Temeli sağlam olmayan öğrencilerin dahi iyi sonuçlar almasını sağlayarak, üstlendiği sorumluluğu, bilinçli bir şekilde yerine getirmektedir. Sınav sonrasında verdiği destek ve danışmanlık çalışmaları ile izmir tercih rehberi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle öğrenci velilerinin daha çok beğendiği dershane, kaliteli çalışmalarının sonucunu başarılı bir sınav sonucu ile taçlandırmaktadır. No 10 dershaneleri kaliteli, nitelikli, bilinçli ve toplum değerlerine hakim olan öğrenciler yetiştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50