İzmir Karşıyaka Dershaneler

Ebeveynler için öğrencilerini üst düzey bir eğitim kurumuna emanet etmek hayati derecede önemlidir. Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir; çağdaş ve öncü eğitim kurumlarıyla dikkat çekmektedir. No 10 Eğitim Kurumları olarak şehrin referans eğitim kurumlarından biri olmanın onurunu yaşamaktayız. İzmir Karşıyaka dershaneler için oldukça ideal bir ilçe. İzmir’in en modern ilçesi olarak kabul edilen Karşıyaka’da ebeveynler genel anlamda beklenti çıtasını oldukça yüksek tutmaktadır. 20 yılı aşkın süredir, eğitim dünyasına deyim yerindeyse yön veren kurumumuz, her öğrenciye özel ve özgün bir model sunmaktadır. İzmir Karşıyaka dershaneler listesinin her daim zirvesinde yer alan kurumumuzu dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, eğitim politikalarımızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

no10 Eğitim Kurumları Karşıyaka’da Fark Yaratıyor

İzmir Karşıyaka dershaneler denildiği zaman akla gelen ilk kurumlardan biri olan No 10 Eğitim Kurumları genç insanları sınavlara değil geleceğe hazırlayan kurumumuz, eğitim kavramına daha felsefik bir zeminden bakmaya çabalıyor. Bu açıdan klasik, ezberci ve sıkıcı bir eğitim modelinden ziyade, özgün ve öğrencinin eksikliklerine yönelik, özel bir model oluşturmayı benimsemektedir.

Koçluk sistemiyle, öğretmenlerle öğrenciler arasındaki bağın çok daha güçlü ve sıcak şekilde kurulmasını sağlıyoruz. Stresin ve baskının ötelendiği eğitim kurumumuzda, çocukların derslerden keyif almasını amaçlamaktayız. Yaz kampları, etüt sistemi ve koçluk sistemi, eğitim felsefemizi diri tutan en önemli uygulamalar arasında yer alıyor.

Karşıyaka Dershane Fiyatları

Gerek İzmir merkezde yer alan dershaneler, gerekse de Karşıyaka’da yer alan dershanelerin sayısı çoğaldı ve bu da doğal olarak rekabetin artmasına neden oldu. Bilindiği üzere birkaç seneden bu yana dershaneler özel okul statüsüne kavuştu. Bu da eğitim kurumlarının hem nitelik olarak hem de mali olarak artmasını sağladı. Bizler, öğrencilerimizi ve siz değerli ebeveynleri hiçbir zaman bir müşteri olarak görmedik. Bunu yaklaşımımıza, davranışlarımıza ve eğitim politikamıza samimi bir şekilde yansıtmayı başardık. Yüksek kalitemiz, her sene sonunda öğrencilerimizin sınav sonuçlarına ve uzun vadede mesleki yaşamlarına yansımaktadır. Karşıyaka’da yer alan şubemize uğrayarak ya da internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak, fiyatlarımız konusunda kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50