İzmir Karşıyaka Butik Dershaneler

Dershaneler öğrencilere yardımcı olan, okul ve ÖSYM sınavları gibi sınavlara hazırlayan bir eğitim kurumudur. Bu eğitim kurumu öğrencilerin başarısını arttırmak amacıyla eğitim verir. Öğrenciler çeşitli avantajları bulunan dershanelerden kendilerine en uygun olanı seçmek için oldukça sıkı bir araştırma yaparlar. Karşıyaka no10 Dershanesi, İzmir’de bulunan öğrencilerin bir numaralı tercihidir. Karşıyaka no10 Dershanesi’ni, Karşıyaka’da bulunan onlarca butik dershanesinden ayıran özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında seçkin eğitim kadrosu ve yüksek başarı oranı bulunmaktadır. Bunun dışında dershane ücreti açısından da diğer dershanelerden ayrılmaktadır. Karşıyaka no10 Dershanesi fiyatları oldukça makul seviyededir. Bütün bu özellikleri sayesinde Karşıyaka no10 Dershanesi öğrencileri başarıya ulaştırmada seçilecek en doğru tercihtir.

Öğrenciler kendileri için dershane seçerken birçok hususu göz önünde bulundururlar. Eğitimin kalitesi, öğretmenler, ulaşım, fiyat başlıca dikkat edilen unsurlardır. Karşıyaka no10 Dershanesi ise öğrencilerin her konuda memnun kalabilecekleri bir eğitim kurumudur.

İzmirde butik dershane arayışındaysanız bu yazımızda dikkatinizi çekebilir: https://www.izmirdershanefiyatlari.com/izmir-butik-dershane/

Butik Dershane Öğretmenlerin kalitesi

Karşıyaka no10 Dershanesi öğretmen kadrosunda bulunanların hepsi kendi alanlarının en iyileridir. Bu sayede de öğrenciler daha kolay bir şekilde başarıya ulaşırlar.

Öğretmenlerin yanı sıra öğrencilerin eğitim aldıkları sınıflar da önemlidir. Bu yüzden Karşıyaka no10 Dershanesi’nde öğrenciler kendi seviyelerine uygun sınıflarda eğitim alırlar. Sınıfların seviyeye uygun olmasının yanı sıra çok kalabalık olmamasına da özen gösterilmektedir. Sınıflar 12 kişiliktir. Sınıf mevcutlarının düşük olması da öğretmenlerin öğrencileri ile daha fazla birebir olarak ilgilenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda düşük kapasiteli sınıflar sayesinde öğrenciler derslerine daha çok konsantre olurlar.

Karşıyaka no10 Dershanesi’nde konu tarama sınavları ile öğrencilerin her konuyu tam olarak öğrenmeleri amaçlanmaktadır.

Öğrenci, başarı ve durum takibi yapılmalı

Bu konuda Karşıyaka no10 Dershanesi Öğrenci Koçluk Sistemi’ni kullanmaktadır. Bu sayede öğrencilerin durumları yakın olarak takip edilmektedir.

Öğrencilerin eğitim hayatları sırasında rehberlik servisi de oldukça önemlidir. Karşıyaka no10 Dershanesi de sağlamış olduğu duyuşsal ve bilişsel rehberlik hizmetleri ile öğrencilerinin her türlü konuda yanında olduğunu göstermektedir.

Karşıyaka no10 Dershanesi öğrenci velilerini de düşünmektedir. Veli bilgilendirme sistemi ile öğrencilerin başarı durumları hakkında öğrenci velilerini haberdar etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50