İzmir Bursluluk Sınavları

Her şehirde olduğu gibi İzmir’de ikamet eden öğrenciler de geleceklerini şekillendirecek o çok kıymetli sınavlara, şehirde yer alan en nitelikli eğitim kurumlarının gölgesinde hazırlanmak istiyor. Bu noktada pek çok öğrencinin ve ebeveynin kuşkusuz ki en öncelikli tercihi no10 Eğitim Kurumları oluyor. Eğitim kurumumuz yaz kampları, koçluk ve etüt sistemi gibi öğrenciyi ayrıcalıklı hissettiren, sene boyunca motivasyonunu diri tutan uygulamalara sahip.

Eğitim alanında pek çok açıdan fark yaratan kurumumuz, yılın belli dönemlerinde bursluluk sınavları düzenlemektedir. İnternet üzerinden İzmir bursluluk sınavları şeklinde bir arama yaptığınız zaman karşınıza çıkan ilk eğitim kurumlarından bir tanesinin de No 10 Eğitim Kurumu olduğunu görebilirsiniz. Pek İzmir bursluluk sınavları tam olarak nedir ve yılın hangi dönemlerinde yapılır, gelin bu konudaki detaylara hep birlikte göz atalım.

İzmir Bursluluk Sınavları Nedir?

İzmir bursluluk sınavları konusunda her okulun kendine has bir uygulaması ve genel stratejisi söz konusu. Bu hem sınavların tarihine, hem de kapsamına ve özel koşullarına bire bir yansımaktadır. No 10 Eğitim Kurumları tarafından organize edilen bursluluk sınavları her sene Ocak ve Şubat aylarında organize ediliyor. Bu burslarımız başarılı öğrencilerimize fırsat yaratmak adına son derece önemlidir.

Sınavlarımız neticesinde öğrencilerimize %100’e kadar burs imkanı tanıyoruz. Bugüne kadar pek çok başarılı öğrencimizi bursluluk sınavlarımızla beraber okullarımıza kazandırmayı başardık. Yeni eğitim sezonunda sizleri de bursluluk sınavları vesilesiyle aramızda görmekten onur duyarız.

İzmir Bursluluk Sınavları Ne Kazandırır?

Bursluluk sistemiyle öğrencilerin ve velilerin üzerlerindeki maddi yükü önemli ölçüde hafifletmeyi hedefliyoruz. Bu bizler adına başarılı öğrencileri teşvik etmek adına son derece önem verdiğimiz bir uygulama. Sınavlarımıza dahil olan istisnanız her öğrencimize %15 düzeyinde burs olanağı tanıyoruz. Bursluluk sınavlarımızın yaratacağı ayrıcalık bununla da sınırlı değil.

Sınavlarımıza katılım gösteren bütün öğrencilerimizi sürpriz hediyeler bekliyor. Bursluluk sınavıyla bu ayrıcalıklı eğitimden oldukça uygun fiyatlar karşılığında yararlanabileceğinizi unutmayın. Özel okul masraflarını dert ve stres konusu yapmayın, başarılı öğrencilerimizi hayallerine taşıma noktasında elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Senede sadece iki defa gerçekleşen bu önemli fırsatı kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0 232 445 00 50