Bornova Dershane ve Etüt Merkezleri Fiyatları

Bornova Dershane ve Etüt Merkezi

Dershaneler, öğrencilerin eğitim hayatlarında başvurdukları kurumlardan bir tanesidir. Öğrenciler dershaneler vasıtasıyla LGS, TYT, AYT vb. sınavlara hazırlanırlar, okul derslerindeki başarılarını arttırırlar. Öğrencilerin başarı sağlayabilmeleri için kendileri için uygun dershaneyi seçmeleri oldukça önemlidir. Günümüzde çok sayıda dershane bulunmaktadır. Sayının çok olması ile birlikte doğru dershaneyi seçmek de zorlaşmaktadır. Başarısını kanıtlamış olan dershane ve etüt merkezleri İzmir’de kendisini başarılarıyla kanıtlamış konumdadırlar. Kaliteli eğitimi sayesinde Bornova ‘da bulunan öğrenciler de dershane tercihlerini özenerek yapmaktadırlar. Bornova ve çevresi dershaneler için derlediğimiz bilgilere hemen göz atalım!

Bornova Dershanelerine Ulaşım Avantajları

İzmir hem öğrenci hem çalışanlarıyla birlikte aktif ve dinamik bir şehirdir ve buna yönelik olarak çokça toplu taşıma avantajları mevcuttur.  Ulaşımın kolay olması sayesinde İzmir’in farklı ilçelerinde bulunan öğrenciler de tüm merkezi eğitim noktalarını tercih edebilmektedirler. Kaliteli eğitiminin yanı sıra merkezi konumuyla da öğrencilere avantaj sağlayan dershaneler birçok eğitim programlarıyla velilerin ve öğrencilerin ilgisini görmektedir.  Erken kayıt yaptıran öğrenciler için de birçok dershanede avantajlar bulunmaktadır.

Öğrencilerin Dershaneleri Tercih Etme Nedenleri Nelerdir? 

  • İzmir’de öğrenciler son derece kaliteli öğretmenlerden eğitim alırlar. Eğitim kadrosunda bulunan öğretmenlerin her biri kendi alanlarında oldukça başarılıdırlar.
  • Öğrenciler kendi seviyelerine uygun sınıflarda ders işlerler. Bu sayede her öğrenci kendisine uygun şekilde eğitim almış olur.
  • Birçok dershanede ve etüt merkezlerinde düşük mevcutlu sınıflar ile öğrenciler daha rahat bir şekilde ders dinlerler. Öğretmenler öğrenciler ile birebir olarak ilgilenme fırsatı bulurlar.
  • Rehberlik servisinin sağladığı hizmetler ile öğrenciler kaliteli eğitimin yanında farklı konularda da destek alabilme şansı yakalarlar. Sınav stresi gibi konularda rehberlik servisi öğrencilere yardımcı olmaktadır.
  • Neredeyse tüm dershane ve etüt merkezlerinde belirli zaman aralıkları ile yapılan deneme sınavları ile öğrenciler gerçek sınavlara hazırlanır.
  • Öğrencilerin başarı durumları düzenli olarak takip edilir ve başarılarını daha da artırmaları için yol gösterilir, bu dershanelerin en temel misyonudur.

Hedefine ulaşmak isteyen, başarısına başarı eklemek isteyen bütün öğrenciler ve veliler için derlediğimiz dershaneler hakkında bilgi sahibi olmak çok kolay ! siz de bizimle iletişime geçebilir, form doldurabilir ve gerekli bilgiyi edinebilirsiniz!

Rehberlik ve Danışmanlık Hizmeti Bornova Dershanelerinde

Ders çalışmak oldukça stresli ve yorucu bir iştir. Bu uzun maratonda öğrencilere destek olmak olmazsa olmazımızdır. Bornova dershaneleri olarak psikolojik danışmanımız ve rehber öğretmenimiz öğrencilerin psikolojik sorunları ve sıkıntıları ile birebir ilgilenmektedir. Öğrenci, ebeveyn ve öğretmen ile ayrı ayrı görüşülerek bilgi alınmakta ve işbirliği yapılmaktadır. Ruh sağlığı ne kadar yerinde olursa ve öğrenci o derece başarılı olur ve kendini mutlu hisseder.

Bornova Dershaneleri ve Öğretmenin Önemi

Sınav maratonu boyunca öğretmen çok önemli bir kavramdır. Bornova dershaneler olarak öğretmenin deneyimli ve aktarıcı olmasını önemsiyor ve öğretmen seçimini ona göre yapıyoruz. Öğretmenin aynı zamanda rol model olması ve iletişiminin iyi ölçüde olması gerekir. Bilgi birikimini aktarırken öğrenciyi sıkmamalı ve onu derse motive edebilmelidir. Hem arkadaş hem öğretmen rolünü yerine getirmesi önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 552 235 00 50